Baskytary

Elektrická baskytara Ibanez SR300EB Weathered Black

Elektrická čtyřstrunná baskytara Weathered Black ze série SR od značky Ibanez oplývá vzhledem k ceně nevídaně kvalitním zpracováním a skvělým zvukem. Díky sympatickému poměru ceny a výkonu dovede oslovit široké spektrum baskytaristů včetně pokročilých hráčů. Oblíbená je zejména jako alternativa k tradičním konstrukcím, neboť disponuje menším a lehčím tělem a ergonomickým tvarem.

Cena v době recenze: 7 190 Kč

Výprodej semi-akustická bezpražcová baskytara ARIA FEB-FL Light Vintage Sunburst

Tato semi-akustická bezpražcová baskytara je vyrobena z kvalitních materiálů stejně jako klasická kytara. Její tělo je konkrétně zhotoveno z masivní smrkové přední desky s lesklým finišem a zadní desky a lubů. Na krku ze dřeva nato přisedá hmatník ze vzácného a exotického dřeva palisandr. O ozvučení se stará aktivní elektronika AEQ-4Bs třípásmovým ekvalizérem.

Cena v době recenze: 4 990 Kč

Profi elektrická baskytara Fender American PRO Jazz Bass MN Sonic Grey

Elektrická baskytara tvaru Jazz Bass ze série American Pro. Klasicky tvarované olšové tělo je natřeno odolným polyuretanovým lakem. Krk nástroje je vyroben z javoru a vyniká moderním profilem tvaru ”Slim C”. Rádius nástroje je 241 mm. Šroubovaný krk s menzurou 864 mm je vyhotoven v matném provedení s lesklou hlavou. Javorový hmatník s intarzií ve tvaru černých teček je osazen 20 pražci typu Narrow Tall.

Cena v době recenze: 35 790 Kč

Levný kytarový zesilovač Chord CG-10

Chord CG-10 je kompaktní kytarový zesilovač na požití ve zkušebnách a domácích prostorách. Velmi malé rozměry, nízká hmotnost a celkově odolná konstrukce umožňují bezproblémové dopravení zesilovače do umělecké školy či zkušebny. Díky možnosti připojení sluchátek svým cvičením navíc nebudete nikoho obtěžovat.

Cena v době recenze: 1 599 Kč

Elektroakustická zmenšená baskytara CORDOBA Mini II Bass EB-E Natural

Bass EB-E je zmenšená elektroakustická baskytara značky Cordoba, která spadá do produktové série Mini II. Konstrukčně vychází z populárního modelu Mini, má ale o něco delší menzuru, takže dokonale ladí ve standardním E ladění a disponuje teplým a kulatým tónem s výraznou definicí a bohatou rezonancí. Vestavěná elektronika umožňuje připojení k zesilovači, reprodukovaný zvuk je robustní a plný zejména v basovém spektru. Výhodou modelu EB-E je jeho velikost, nástroj je díky ní ideálním společníkem na cesty nebo pro busking.

Cena v době recenze: 7 990 Kč