Bící

Sada základních činelů PAISTE 101 Brass

Činelová sada Paiste 101 Brass osloví jak všechny začínající, tak pokročilé hráče. Myšlenkou této řady je poskytnout všem bubeníkům velice flexibilní činely vhodné pro všechny hudební styly i živé hraní. Díky tomu set obsahuje všechny důležité typy činelů, které potřebuje každý bubeník. Jejich zvuk je otevřený a plný, čímž rozhodně zaujme i zkušenější bubeníky.

Cena v době recenze: 4 860 Kč

Elektronická bicí souprava Alesis Turbo Mesh Kit SET

Výhodný set Alesis Turbo MeshKit představuje kompletní sedmidílnou sadu elektronických bicích vybavených technologií meshhead. Díky této jedinečné technologii bicí disponují přirozeným pocitem při hraní a ultra tichou odezvou. Kromě toho je celý set opatřen síťovanými blánami, které též zaručují extrémně tiché hraní. Souprava je určena začátečníkům a rekreačním hudebníkům. Součástí balení je vše, co budete pro hraní potřebovat.

Cena v době recenze: 8 710 Kč

Profesionální odolné činely SABIAN HHX Evolution

Sada činelů HHX Evolution od společnosti Sabian je kompletním setem profesionálních nástrojů. Obsahuje HHX Evolution Ride (20“), HHX Evolution Crash (16“), HHX Evolution Hi-hat (14“) a k tomu zdarma speciální děrovaný crash HHX Evolution O-Zone (18“). Tyto odolné, ručně opracovávané, bronzové činely nabízejí velmi širokou frekvenční škálu zvuku, díky čemuž jsou oblíbeny v celé řadě hudebních stylů. Právem patří k nejprodávanějším modelům značky Sabian a jistě uspokojí profesionály i ambiciózní nadšence.

Cena v době recenze: 26 900 Kč

Eletronické bicí pro profesionály Alesis Strike Kit

Sada elektronických bicích určená pro profesionály. Srdcem sady je modul Strike s přehledným 4,3 “barevným LCD displejem a individuálním výstupem pro každý zvukový kanál. Modul nabízí na výběr ze 110 bicích sad a více než 1600 nástrojů zachycených technologií multi-sampling. Modul samozřejmě nabízí i možnost načítání vlastních zvuků pomocí 8GB SD karty.

Cena v době recenze: 40 690 Kč