Dětské hudební nástroje

Barevné dětské ukulele

Probuďte ve svých dětech či vnoučatech zápal pro hudbu a pořiďte jim vesele barevné ukulele! Ukulele Animambo je ideální pro všechny malé hudebníky a zapálené skladatele od 3 let. Dětské hudební nástroje, byť se jedná jen o hračky, jsou skvělé v tom, že rozvíjí dětskou motoriku, kreativitu, hudební vnímání a koordinaci ve smyslu oko – ruka. Ukulele Animambo značky Djeco má krásný a jedinečný design, který hýří všemi barvami. Okamžitě tak vaše dítě zaujme a stane se jeho oblíbenou hračkou.

Cena v době recenze: 709 Kč

Dřevěný dětský klavír Confetti

Chcete rozvíjet dětskou kreativitu a nápaditost? Nebo máte doma malého neposedného muzikanta, který zbožňuje hudbu a všelijaké melodie? Ať už tak či onak, pro všechny malé nadšence hudby je tady tento rozkošný dřevěný klavír Confetti, který jim pomůže přiblížit se hudbě co nejblíže. Dětský klavír Confetti je věrohodnou kopií pravého klavíru.

Cena v době recenze: 1 985 Kč

Dětský xylofon s kovovými destičkami

Dětský xylofon v jasných zářivých barvách je ideální pro všechny malé začínající hudebníky od 2 let. Rozvíjí zájem o hudbu a umožní dětem poznávat nové zvuky. S jedinečným designem značky Djeco se stane krásným a nevšedním dárkem pro vaše děti či vnoučata. Velikost xylofonu je cca 27 x 15 x 2 cm. Součástí balení jsou i dvě paličky. Destičky xylofonu jsou kovové.

Cena v době recenze: 430 Kč

Sada hudebních nástrojů Confetti

Sada hudebních nástrojů pro malé muzikanty od francouzské firmy Janod obsahuje tamburínu, flétnu, xylofon, dvě paličky a dvě kastaněty. Sada je vhodná pro děti od 18 měsíců. Hudební nástroje řady Confetti od francouzské firmy Janod slouží především k povzbuzení dětí v zájmu o hudbu, nejsou myšleny pouze jako hračka.

Cena v době recenze: 799 Kč