Klávesy

Elektronické piano se 7 oktávami SCHUBERT Subi88P2

Přejete si plnohodnotné klávesy, na kterých budete moci komponovat, improvizovat či hrát skladby svým posluchačům? Pro zkušené hudebníky jsou tady klávesy Schubert vybavené 88 klávesovou dynamickou klaviaturou. A kdyby vám náhodou došly nápady, můžete využít 31 demo skladeb, které vás okamžitě naladí na novou notu. Doprovodná jednotka dále disponuje 138 různými instrumentálními ukázkami a 118 naprogramovanými rytmy. A abyste se v nich snáze orientovali, můžete využít praktické možnosti uložení právě oblíbených rytmů nebo nástrojů do databáze.

Cena v době recenze: 15 699 Kč

Rolovací elektronické klávesy Stereo Roll Up

Sháníte snadno přenositelné elektronické klávesy, na které budete moci začít hrát během okamžiku? V tom případě vyzkoušejte rolovací klávesy Stereo Roll Up Schubert! Ty si zamilujete pro svoji okamžitou připravenost. Elektronické rolovací klávesy Schubert nabízí široký repertoár nainstalovaných nástrojů, rytmů a vzorků, které můžete využít jak k improvizaci, tak doprovodu.

Cena v době recenze: 2 599 Kč

Dřevěný dětský klavír Confetti

Chcete rozvíjet dětskou kreativitu a nápaditost? Nebo máte doma malého neposedného muzikanta, který zbožňuje hudbu a všelijaké melodie? Ať už tak či onak, pro všechny malé nadšence hudby je tady tento rozkošný dřevěný klavír Confetti, který jim pomůže přiblížit se hudbě co nejblíže. Dětský klavír Confetti je věrohodnou kopií pravého klavíru.

Cena v době recenze: 1 985 Kč

Keyboard YAMAHA PSR-E363 s 61 klávesami

Učíte se hrát na klávesy? Pak vás určitě potěší tyto elektronické klávesy YAMAHA PSR-E363 neboli keyboardy se zabudovanými výukovými funkcemi. Díky tomu se hraní naučíte mnohem rychleji, snáze a zábavnější formou. Začátečníkům se také bude jistě hodit bohatá databáze známých skladeb, nastavení mnoha rytmů a stylů. Vaši kreativitu dále podpoří široká paleta zvukových barev.

Cena v době recenze: 4 890 Kč

Levný elektronický klavír SCHUBERT Carnegie-61

Schubert Carnegie-61 je plnohodnotný elektronický hudební nástroj určený pro všechny muzikanty se smyslem pro komponování, improvizaci a interpretaci. Tento keyboard je vybaven klaviaturou s 61 klávesami citlivými na intenzitu úderu, které umožňují dynamickou hru.
Kromě toho jsou jeho součástí zvuky 136 hudebních nástrojů, 100 předprogramovaných rytmů s nastavitelnými přechody a 8 demo skladeb s možností vypnutí přehrávání melodie. Na výběr a nastavování těchto parametrů slouží jednoduché kolečko.

Cena v době recenze: 6 799 Kč

Klávesy YAMAHA PSR-E360MA s polyfonií 32 hlasů

Je určený především pro začátečníky, kterým nabídne propracovaný třístupňový výukový systém. Prostor pro kreativitu zajišťuje široká paleta zvukových barev a kvalitních doprovodných stylů. Nástroj je vybavený externím audio vstupem (3,5mm stereo jack), který lze využít pro přehrávání hudby z mp3 přehrávače nebo chytrého telefonu. Keyboard je k dispozici ve dvou povrchových úpravách. Obě skvěle zapadnou do prostředí vašeho domova.

Cena v době recenze: 5 490 Kč